Rekonstrukce 5. MŠ dokončena

Vážení rodiče.

Celková rekonstrukce naší MŠ byla úspěšně dokončena. Od 1. října 2020 bude naše mateřská škola již v plném provozu. Nezapomeňte prosím přihlásit dětem od 1. 10. 2020 stravu! Moc se těšíme na vaše děti a zároveň děkujeme všem rodičům za vstřícnost a spolupráci ohledně docházky dětí během září. Ve vestibulu hlavní budovy jsou již k nahlédnutí seznamy dětí rozdělených do jednotlivých tříd.

Upozorňujeme rodiče dětí ze Sluníčkové třídy, že již 1. října jdeme s dětmi na plavecký výcvik. Nezapomeňte, prosím, přivést děti do MŠ do 7:30 h. Cena 1 lekce je 60 Kč.

Děti potřebují: batoh – plavky, ručník, pytlík na mokré plavky, hřeben, pití, holčičky koupací čepici

Svačinu máme z MŠ (děti mohou mít drobnou dobrůtku, nebo penízky na zakoupení pamlsku).

Moc se na všechny těšíme.

S pozdravem ved. učitelka Marcela Habartová