Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

S Tylovkou na prsou aneb překvapení k 30. výročí školy

U příležitosti 30. výročí školy, jsme ve spolupráci se Schools United připravili všem žákům (současným, budoucím i bývalým), stejně jako zaměstnancům, rodičům a všem dalším možnost zakoupit si oblečení a doplňky, které podpoří naši hrdost a sounáležitost s Tylovkou.

V první fázi je nutno vybrat jeden ze tří předem odsouhlasených grafických návrhů. Ten pak bude nabídnut v eshopu podobném tomuto https://www.kraloveskoly.cz/eshop/ na kvalitním, padnoucím a designově moderním školním oblečení.

Pokud se vám náš nápad líbí, můžete hlasovat zde https://schoolsunited.cz/hlasovani/f6f38e69

Hlasování i možnost následně i objednat bude časově omezena. Podrobnosti budou na plakátech ve škole.

Stáhnout soubor

    Tylovka

Další Aktuality

Hezké léto všem!

Budoucí první třídy

Školní družina rozdávala radost v Domovince

Projekt MAP II Písecko napomáhá ke zlepšování kvality vzdělávání v regionu

TYLÁČEK VYHRÁL!!!

Informační brožura pro rodiče budoucích prvňáčků