Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

S Tylovkou na prsou aneb překvapení k 30. výročí školy

U příležitosti 30. výročí školy, jsme ve spolupráci se Schools United připravili všem žákům (současným, budoucím i bývalým), stejně jako zaměstnancům, rodičům a všem dalším možnost zakoupit si oblečení a doplňky, které podpoří naši hrdost a sounáležitost s Tylovkou.

V první fázi je nutno vybrat jeden ze tří předem odsouhlasených grafických návrhů. Ten pak bude nabídnut v eshopu podobném tomuto https://www.kraloveskoly.cz/eshop/ na kvalitním, padnoucím a designově moderním školním oblečení.

Pokud se vám náš nápad líbí, můžete hlasovat zde https://schoolsunited.cz/hlasovani/f6f38e69

Hlasování i možnost následně i objednat bude časově omezena. Podrobnosti budou na plakátech ve škole.

Stáhnout soubor

    Tylovka

Další Aktuality

Zápis z losování žadatelů o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání pro školní rok 2021/2022 ze dne 16. 4. 2021

Seznam žadatelů/dětí pod přiděleným registračním kódem přijatých k základnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022

BAREVNÝ TÝDEN

Tyláček, všech čtenářů miláček…

Předběžné výsledky zápisu do 1. tříd pro školní rok 2021/2022

Dodatek č.2 který upravuje dokument č.j. ZSJKT/244/2021 ze dne 5.3.2021 Kritéria k přijímání dětí do prvních tříd k plnění povinné školní docházky od školního roku 2021/2022 a informace k organizaci a průběhu zápisu povinné školní docházky