Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Dnes je čtvrtek, 29. října, svátek má Silvie, gratulujeme!

Počasí

S Tylovkou na prsou aneb překvapení k 30. výročí školy

U příležitosti 30. výročí školy, jsme ve spolupráci se Schools United připravili všem žákům (současným, budoucím i bývalým), stejně jako zaměstnancům, rodičům a všem dalším možnost zakoupit si oblečení a doplňky, které podpoří naši hrdost a sounáležitost s Tylovkou.

V první fázi je nutno vybrat jeden ze tří předem odsouhlasených grafických návrhů. Ten pak bude nabídnut v eshopu podobném tomuto https://www.kraloveskoly.cz/eshop/ na kvalitním, padnoucím a designově moderním školním oblečení.

Pokud se vám náš nápad líbí, můžete hlasovat zde https://schoolsunited.cz/hlasovani/f6f38e69

Hlasování i možnost následně i objednat bude časově omezena. Podrobnosti budou na plakátech ve škole.

Stáhnout soubor

    Tylovka

Další Aktuality

Informace k přijímacímu řízení na střední školy a konzervatoře

HALLOWEEN NA TYLOVCE

Podzimní prázdniny

S Tylovkou na prsou aneb E-shop spuštěn

Komentář ředitele školy k námětů a otázkám z třídních schůzek ve dnech 29.9.-2.10.2020

Přihláška dítěte – krizové řízení