Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Informace k omezení pronájmů v souvislosti usnesením Vlády ČR o přijetí krizového opatření

V návaznosti na usnesení vlády č. 957 ze dne 30. září 2020, kterým vláda vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru  na území České republiky nouzový stav a na usnesení vlády č. 958 ze dne 30. září 2020, kterým vláda s účinností ode dne 5. října 2020 od 00:00 hod. do dne 18. října 2020 do 23:59 hod.

zakázala

  • hromadné akce konané v počtu vyšším než deset osob ve vnitřních prostorech staveb;
  • jiná umělecká představení, při kterých se převážně zpívá, včetně zkoušek;

a omezila

  • sportovní akce v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy včetně přípravy sportovců pro sportovní akce v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy;

 

 

upozorňujeme všechny pronajímatele  tělocvičen případně dalších prostor, že jsou povinni tato  a další platná hygienická opatření včetně povinných roušek ve společných prostorech a dezinfekce rukou bezpodmínečně dodržovat, jinak nebude pronájem umožněn.

 

 

Mgr. Bc. Pavel Koc, ředitel školy

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Vánoce na Tylovce e-katalog

Vánoční jarmark a Charitativní stánek na náměstí – zrušeno

Charitativní prodej andílků z Tylovky ve středu 1.12.2021 na Velkém náměstí

Covid ve školách aneb Kdo o čem rozhoduje?

Kamarádi z hmyzí říše

Poznáváme přírodní živly