Škola, kde si každý najde svoje...

Dnes je pátek, 23. února, svátek má Matěj, gratulujeme!

Školní družina rozdává radost

V letošním roce děti z družiny rozdávaly radost hned dvakrát. Pečlivě se na vystoupení připravovaly a tak se jim podařilo vykouzlit úsměv na tvářích seniorů v Domovince. Pásmo bylo opravdu pestré. Krásné jarní písničky o zvířátkách doprovázené hrou na flétnu doplnila pohádka ve které kohoutek poučil myšky, že „Bez práce nejsou koláče“. Vystoupení děvčat z tanečního kroužku se postaralo o nádhernou závěrečnou tečku. Poté ještě děti obdarovaly každého malým dárečkem, který v družině vyráběly. O týden později tento program předvedly také babičkám a dědečkům v seniorském domově Světlo. Vřelá atmosféra a spokojenost seniorů způsobila, že děti odcházely s nadšením a příslibem dalších takovýchto příjemných setkání. Některé děti vystupovaly poprvé a byla to pro ně velká zkušenost. Bylo velice milé ze zástupu dětí zaslechnout větu: „ Až budu jednou starý je jasné, že budu tady, je to tu fajn.“

vychovatelky školní družiny

IMG_20170504_100026(2)IMG_20170504_100208(2)IMG_20170504_100342_1IMG_20170511_095043_1(2)