Dnes je středa, 24. května, svátek má Jana, gratulujeme!

Pozvánka na schůzku rodičů budoucích prvňáčků

Pozvánka na schůzku rodičů žáků budoucích prvních tříd
Vážení rodiče,
dovolujeme si pozvat Vás na informační schůzku rodičů budoucích prvňáčků v úterý 6. června 2017 v 16:00 hodin v aule školy.
Budeme připraveni odpovědět na všechny dotazy týkající se nástupu Vašeho dítěte do školy, organizace školního roku a náležitostí spojených s nástupem Vašeho dítěte do 1. ročníku. V aule také dostanete informační brožuru Jdeme do školy, kde naleznete všechny základní a důležité informace o škole a jejím provozu a o vstupu vašeho dítěte do první třídy. Dostanete i přihlášku ke stravování ve škole. Na závěr si zájemci prohlédnou prostory školy.

Těšíme se na shledání s Vámi.