Pozvánka na schůzku rodičů budoucích prvňáčků

Pozvánka na schůzku rodičů žáků budoucích prvních tříd
Vážení rodiče,
dovolujeme si pozvat Vás na informační schůzku rodičů budoucích prvňáčků v úterý 6. června 2017 v 16:00 hodin v aule školy.
Budeme připraveni odpovědět na všechny dotazy týkající se nástupu Vašeho dítěte do školy, organizace školního roku a náležitostí spojených s nástupem Vašeho dítěte do 1. ročníku. V aule také dostanete informační brožuru Jdeme do školy, kde naleznete všechny základní a důležité informace o škole a jejím provozu a o vstupu vašeho dítěte do první třídy. Dostanete i přihlášku ke stravování ve škole. Na závěr si zájemci prohlédnou prostory školy.

Těšíme se na shledání s Vámi.