Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Strašidelný den v naší školce

Děti se na tento den opravdu moc těšily. Dlabaly dýni, vyráběly masky, soutěžily a zároveň se seznámily se svátkem dušiček.

Stáhnout soubor

    ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Aktivity pro předškoláky 15. 1. 2021

Aktivity pro předškoláky 14. 1. 2021

Aktivity pro předškoláky 13. 1. 2021

Aktivity pro předškoláky 12. 1. 2021

Aktivity pro předškoláky 11. 1. 2021

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 27. PROSINCE 2020 DO 10. LEDNA 2021