Strašidelný den v naší školce

Děti se na tento den opravdu moc těšily. Dlabaly dýni, vyráběly masky, soutěžily a zároveň se seznámily se svátkem dušiček.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????