Za zvířátky do Makova

Zvířátka naše děti vždy potěší svojí krásou a temperamentem. Přesto, že jsou v záchranné stanici, je na nich vidět, že je o ně dobře postaráno. I když nám počasí připravilo chladné dopoledne, ohřáli jsme se u ohýnku při pečení vuřtů.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????