Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

... a kam vyrazíš o prázdninách ty?

Hurá do školy!

Dnes je sobota, 11. července, svátek má Olga, gratulujeme!

Výstava Bramborové potěšení

Výstava Bramborové potěšení

Každý podzim a jaro vyhlašujeme v KMŠ téma výstavy – společného tvoření dětí a rodičů. Děti mají za úkol doma s rodiči vytvořit jakýkoliv výrobek na dané téma  a přinést do školky, kde všechny výrobky vystavíme. Po uplynutí daného termínu všechny děti dostanou diplom. Výrobky nijak nehodnotíme, což motivuje rodiče, aby se nebáli nechat tvořivost na dětech a nesnažili se mít „nejhezčí“ výtvor.  Pro každého je nejhezčí právě vymýšlení, co se vyrobí a  společné tvoření. To je také smysl celé akce, motivovat  rodiče společně s dětmi něco pěkného a originálního vytvořit.

Letošní  podzimní téma bylo „Bramborové potěšení“. Ani jsme netušili, kolik různých zajímavých výtvorů se dá vyrobit z obyčejných brambor. Všechny výrobky máme ve školce vystavené, máme tu bramborové ježky, sněhuláky, myšky, opičky, auta, bramborová tiskátka, bramborové panenky a panáčky, dokonce i bramborového hokejistu a další úžasné nápady.

 

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Prázdninový KORONA speciál Tyláčku je tady!!!

Upozornění k prázdninovému provozu v MŠ

Informační brožura Jdeme do školy 2020/21

Pozvánka na schůzku rodičů žáků budoucích prvních tříd

Informační schůzka rodičů nově přijatých dětí v KMŠ

Rozloučení s předškoláky z KMŠ 2020