Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je středa, 26. února, svátek má Alexandr, gratulujeme!

Advent v KMŠ

Advent  v KMŠ

Každý rok zahajujeme advent tradiční adventní slavností. Děti si uvědomují plynutí času a opakování svátků v průběhu roku. Klademe důraz na duchovní prožití adventu v rámci dětského chápání a vysvětlujeme dětem smysl čekání a trpělivosti.

Při adventní  slavnosti si také společně vyrábíme adventní věnec z jedlových větviček a z přírodnin. Děti velmi baví  pomáhat při výrobě věnce a především při jeho zdobení nejrůznějšími přírodninami, které  jsme si přinesli do školky z našich výletů do lesa

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Plán akcí KMŠ březen 2020

Karneval v Křesťanské MŠ

Výroba keramiky v KMŠ

Děti z KMŠ ve školní knihovně

Stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávání v MŠ a zájmové vzdělávání a školské služby školní družiny a školního klubu pro školní rok 2020/2021

Plán akcí KMŠ únor 2020