Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

... a kam vyrazíš o prázdninách ty?

Hurá do školy!

Dnes je sobota, 11. července, svátek má Olga, gratulujeme!

Advent v KMŠ

Advent  v KMŠ

Každý rok zahajujeme advent tradiční adventní slavností. Děti si uvědomují plynutí času a opakování svátků v průběhu roku. Klademe důraz na duchovní prožití adventu v rámci dětského chápání a vysvětlujeme dětem smysl čekání a trpělivosti.

Při adventní  slavnosti si také společně vyrábíme adventní věnec z jedlových větviček a z přírodnin. Děti velmi baví  pomáhat při výrobě věnce a především při jeho zdobení nejrůznějšími přírodninami, které  jsme si přinesli do školky z našich výletů do lesa

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Prázdninový KORONA speciál Tyláčku je tady!!!

Upozornění k prázdninovému provozu v MŠ

Informační brožura Jdeme do školy 2020/21

Pozvánka na schůzku rodičů žáků budoucích prvních tříd

Informační schůzka rodičů nově přijatých dětí v KMŠ

Rozloučení s předškoláky z KMŠ 2020