Škola, kde si každý najde svoje...

Dnes je úterý, 24. dubna, svátek má Jiří, gratulujeme!

Začátek školního roku v KMŠ

Milé děti, milí rodiče, srdečně se na Vás všechny těšíme v novém školním roce 2017-2018 v pondělí 4. září.

Právě dokončujeme přestavbu a nové vybavení výdejen jídel v obou našich třídách. V příštím týdnu dokončíme úklid a připravíme školku tak, aby se nám všem v ní  spolu moc líbilo.

Jsme moc zvědavé na nové děti. Po všech dětech, co už k nám minulý rok chodily, se nám už stýská. Těšíme se na vyprávění toho, co jste všechno v létě zažili.