Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Červnové loučení s předškoláky

Koncem června jsme se jako každý rok loučili s našimi předškoláčky. Každý z nich dostal na památku tričko s logem školky, tašku s drobnými dárky a knihami a klíč na krk s podpisy všech učitelek ze školky. Klíčem jsme symbolicky zamkli každému předškoláčkovi školku a zároveň odemkli dveře do „velké školy“. Loučení jako vždy bylo velmi veselé, ale taky hodně smutné, po dětech se nám bude moc stýskat. Každý klíč má proto na sobě srdíčko, aby dětem přípomínalo, že je my, paní učitelky ze školky, máme navždy zapsané ve svých srdcích a budeme rády, když nás přijdou do školky navštívit.

V rámci rodinné zahradní slavnosti Rozloučení s předškoláky jsme  tradičně přivítali i loňské předškoláky a radovali se ze setkání s nimi. Všechny děti a rodiče či prarodiče si užili odpoledne plné soutěžení o ceny, které bylo zakončeno posezením u ohně až do večerních hodin. Nechybělo samozřejmě bohaté občerstvení.

Po skončení slavnosti předškoláci  spolu se svými učitelkami přespávali ve školce. Akce se všem moc líbila.

Přejeme všem předškoláčkům, ať se jim ve škole moc líbí  a jsou všichni tak skvělí a šikovní, jako byli ve školce.  A my  ve školce se už připravujeme na příchod nových dětí, na které se velice těšíme.

Více fotografií z akce na fotogalerii KMŠ:  http://krestanskams.rajce.idnes.cz/

 

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Informační brožura pro rodiče budoucích prvňáčků

Повідомлення про спеціальний запис до дошкільного навчального закладу на навчальний рік 2022/2023 згідно з § 2 Закону № 67/2022 Зб. («лекс Україна» – освіта)

Školička pro budoucí prvňáčky

Plán akcí KMŠ – červen 2022

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Seznam dětí pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2022/2023 – 9.MŠ a KMŠ, Alšova 1930, Písek