Změna termínu Konzultačního odpoledne ve škole

První konzultační odpoledne letošního školního roku bylo naplánováno na úterý 6.12.2022 od 14:00 do 17:00.
Aktuálně proběhne v tomto původním termínu odpolední seminář Mgr. Michaely Veselé pro celý pedagogický sbor na téma Nastavování nových vztahů ve třídě. S paní lektorkou spolupracujeme dlouho a její semináře jsou velmi oblíbené. Více zde: www.spolecnekbezpeci.cz.

V tomto termínu se také další skupina našich pedagogů bude školit v programu Minimalizace šikany (MiŠ), více opět zde: www.minimalizacesikany.cz.

Termín konzultačního odpoledne je tedy posunut na úterý 13.12.2022, čas zůstává stejný.

Online zamlouvání termínů včas oznámíme.

Děkujeme za pochopení.​