Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je neděle, 23. února, svátek má Matěj, gratulujeme!

PŘEDVÁNOČNĚNÍ pro rodiče, učitele a děti

Chcete se v předvánočním shonu na chvilku zastavit? Rádi bychom Vás opět pozvali na naši tradiční předvánoční tvořivou dílnu pro rodiče, děti i pedagogy, případně další zaměstnance školy. Tento rok budeme opět vytvářet svíčky a ozdoby z voskových mezistěn, můžete si vytvořit také vlastní originální vánoční či novoroční přání, kdo si přinese skleničku od přesnídávky, může si vytvořit i hezkou vánoční lampičku. Poskytneme k zakoupení voskové mezistěny i přízi na knoty či materiál na přáníčka.

 

Hlavní výhodou naší dílny je příjemná společnost milých lidí, vánoční atmosféra podbarvená koledami a šálkem dobrého čaje či kávy. Chcete-li, vezměte s sebou i své děti, dobrou náladu a cukroví na ochutnání….:)

 

Předvánočnění se koná ve středu 18.12.2019 v přízemí druhého stupně v učebně výtvarné výchovy, začíná se „voskováním“v 15,30 hod. (předpokládaný konec akce podle zájmu účastníků, nejpozději v 18,00 hod.)

 

Těšíme se na Vás

Pavla Šrůtová, Eva Hralová a Laďka Bečková

Stáhnout soubor

    enkaustikasvíčka gelovásvíčky včelí

Další Aktuality

Večerní orientování po škole

Karneval školní družiny

Velikonoční koleda 2020 s Oblastní charitou Písek

Poděkování z Nemocnice Písek

Testování IQ s Mensou

Stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávání v MŠ a zájmové vzdělávání a školské služby školní družiny a školního klubu pro školní rok 2020/2021