Akce KMŠ březen 2024

Od pondělí  4. 3. je  vyhlášeno další domácí tvoření, tentokrát  na téma „Kouzelná květina“.

Těšíme se na jakékoliv vaše domácí výtvory, nebojte se popustit uzdu vaší kreativitě a fantazii dětí.

Středa 6.3.- Keramická dílnička v MŠ. Děti budou vyrábět překvapení na Velikonoce.

Začátek u Sluníček v 8.30, prosíme o příchod dětí nejpozději do 8.15.

Pátek 8.3. – vyšetření školní zralosti předškoláků, přijede opět Mgr.  Hana Imlaufová z KPPP Praha.

Dopoledne proběhne vyšetření dětí dle zájmu rodičů, odpoledne  bude setkání  paní psycholožky s jednotlivými rodiči.

Bližší informace  na nástěnce.

Středa 13.3.  –  přijede divadlo Zvoneček  s jarní  pohádkou.

Začátek  v 9.45.

Středa  20.3 –  všichni předškoláci se jdou podívat do ZŠ J.K.Tyla.

Děti čeká společný program v aule, občerstvení v jídelně a návštěva v 1.třídách.

Prosíme o příchod předškoláků do MŠ do 7.45 .

Ve čtvrtek 28.3. jsou Velikonoční prázdniny.

Prosíme o přihlášení dětí nejpozději do 20.3., nepřítomným dětem nezapoměňte odhlásit obědy.