Akce KMŠ – leden 2018

- V úterý 2. ledna jsou ještě vánoční prázdniny, sejdeme se ve školce ve středu 3. ledna

– Kroužek angličtiny se koná opět každou středu od 15.00.

Kroužek pro předškoláky – Příprava na školu s Kuliferdou se od ledna bude konat vždy ve čtvrtek opět od 12.30.

– V pátek 5. ledna se všechny děti půjdou podívat na betlém do děkanského kostela. Prosíme přiveďte děti do školky nejpozději do 8.00.

– V pondělí 15. ledna v 8.15 přijde do KMŠ logopedka Mgr. Čupová. Přihlášky na vyšetření dětí u p. učitelek.

– Ve čtvrtek 18.ledna od 16.30 proběhne v KMŠ informační schůzka pro rodiče. Prosíme všechny o účast.

– V úterý 23.ledna jdou předškoláci a starší děti do sportovní haly na sportovní dopoledne pořádané ZŠ J.K.Tyla.

Prosíme, přiveďte děti do 8.00. S sebou sportovní obuv a oblečení (tričko, trenky, tepláky).

– Ve středu  24. ledna přijede divadlo Zvoneček s pohádkou “ Bába Chřipka“. Začátek v 10.00.

– Ve čtvrtek 25. ledna jdou předškoláci + starší děti do Městské knihovny na program  „O koblížkovi“

– Ve čtvrtek 1. února přijede do školky paní psycholožka Mgr. Imlaufová z Křesťanské ped. psych. poradny v Praze na vyšetření školní zralosti předškoláků. Formuláře k vyšetření dětí a souhlasy rodičů s vyšetřením u p. učitelek.