Akce KMŠ v prosinci 2021

- Ve středu 1. prosince jdou starší děti, které chodily na plavání,  do muzea na vánoční program. Děti uvidí výstavu betlémů a budou vyrábět malý dárek.

Odchod z MŠ v 9.30.

– V pondělí 6.prosince budeme společně slavit svátek sv. Mikuláše. Budeme si vyprávět a zahrajeme si některou z legend ze života sv. Mikuláše. Samozřejmě děti  čeká také opravdová mikulášská nadílka.

– Ve čtvrtek 16.prosince se ve třídách KMŠ objeví vánoční stromečky se spoustou dárků pro děti do školky. Společně  s dětmi vše rozbalíme a užijeme si vánoční den. Letos jsme se po zvážení epidemiologické situace rozhodli, že se nebude konat žádné společné posezení s programem pro rodiče. Je nám to líto, doufáme, že příští Vánoce si to vše vynahradíme.

– Od čtvrtka 23.12. do 2.1.2022 jsou vánoční prázdniny. Všichni mají automaticky odhlášené obědy. Sejdeme se  v novém roce v pondělí 3. ledna.