Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Akce KMŠ – září 2023

- Těšíme se na všechny děti ve třídě Hvězdiček i ve třídě Sluníček v pondělí 4.září.

 

- Každé úterý od 5. září až do 7. listopadu chodí předškoláci a děti narozené do 31.12.2018 na plavání. Prosíme o příchod do MŠ nejpozději do 8.00.

Bližší informace dostanou všichni  rodiče na lístkách a též visí na nástěnce.

 

 

- OD NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU ZAVÁDÍME PRO VŠECHNY NAŠE MŠ PROVOZ ŠKOLNÍ ONLINE POKLADNY.

VEŠKERÉ AKCE ŠKOLKY BUDOU NYNÍ HRAZENY ONLINE. NEBUDEME TEDY V MŠ JIŽ OD RODIČŮ VYBÍRAT PENÍZE V HOTOVOSTI.  RODIČE DOSTANOU NA RODIČOVSKÝCH SCHŮZKÁCH NÁVOD NA REGISTRACI VE ŠKOLNÍ  ONLINE POKLADNĚ, KAM NÁSLEDNĚ VLOŽÍ FINANČNÍ ČÁSTKU. Z TÉ BUDE ŠKOLA  ODČERPÁVAT PROSTŘEDKY NA JEDNOTLIVÉ AKCE, VÝLETY, FOTOGRAFOVÁNÍ, POMŮCKY, DIVADLA, PLAVÁNÍ APOD. RODIČ BUDE MÍT NÁHLED NA SVŮJ ÚČET A BUDE MOCI SLEDOVAT PLATBY ZA JEDNOTLIVÉ AKCE.

 

 

–  Srdečně zveme všechny rodiče na informační schůzku ve středu 13. září od 16.30. 

Na programu budou informace o provozních a organizačních záležitostech školky, program akcí na 1. pololetí školního roku, seznámení se sdružením rodičů KáMoŠ. Samozřejmě bude prostor i na dotazy a připomínky rodičů.

 

 

 

Každý čtvrtek od 14.září bude od 12.30 do 14.00 kroužek pro předškoláky „Kuliferda“ – příprava na školu, práce s pracovními sešity „Kuliferda“.

Vede paní učitelka Jitka, určeno pro všechny předškolní děti.

 

 

 

Od pátku 22.9. do 3.11. budou chodit „plaváčci“ (tj. věková skupina dětí, která  navštěvuje plavání) každý pátek do muzea na program „S Človíčkem do minulosti“ . Děti čeká pět setkání v muzeu na různá témata, proložená  hrami, ukázkami a dalšími činnostmi.Prosíme o příchod do MŠ nejpozději do 8.00.

Pozor, změna v termínech: vzhledem k  tomu, že se na pátek 29.9.odhlašuje z MŠ větší množství  dětí ( 28.9.je státní svátek), návštěva muzea se překládá z pátku 29.9. na 3.11., děti tedy půjdou do muzea tyto pátky: 22.9., 6.10., 13.10., 20.10., 3.11.

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Adventní kalendář KMŠ pro rodiny

Plán akcí KMŠ na prosinec 2023

Charitativní andílci nejen ve škole na jarmarku…

Stávka 27. 11. 2023 potvrzena

Potvrzení stávky v pondělí 27.11.2023

Tylovka a stávka