Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Aktivity pro předškoláky – Sportujeme v zimě 18. 1. – 22. 1. 2021

Zdravím všechny rodiče a děti.

Pokud máte zájem, posílám aktivity na tento týden. Jen chci připomenout, že nemusíte dělat s dětmi všechny úkoly. Klidně si vyberte jen to, co vás zaujme, nebo to, co dělá vašemu dítěti potíže. Věřte, že našim cílem není úkolovat rodiče. Každý předškolák by měl mít již nějaké povinnosti, které se podobají výuce v první třídě. Pomozme jim tedy společnými silami dosáhnout určitých vědomostí a dovedností, které budou potřebovat při základním vzdělávání.

Moc děkuji za vaší ochotu a spolupráci. Doufám, že již brzy vám budeme opět nápomocni ve výchovně vzdělávacím prosesu.

S pozdravem Bc. Anna Vyhlídková

 

Aktivity pro předškoláky - Sportujeme v zimě 18. 1. - 22. 1. 2021 - ke staženíStáhnout soubor

Další Aktuality

PF 2022

Ježíšek ve Sluníčkách

Sluníčka – vánoční koleda

Sluníčka a jejich vánočka

Kuřátka a jejich koleda – video 3

Kuřátka a jejich koleda – video 2