Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Anketa – Plán rozvoje sportu města Písek

Dobrý den,

zveřejňujeme výzvu našeho zřizovatele města Písek.

Dovolujeme si Vám zaslat odkaz (http://www.mojeanketa.cz/pruzkum/258856105/1/), na němž naleznete dotazník týkající se sportu v Písku a obecně sportování dětí a mládeže od 6 do 15 let.

Chtěli bychom Vás požádat o rozšíření tohoto odkazu a zároveň naší prosby o jeho vyplnění mezi žáky Vaší školy, nejlépe na hodinách informatiky (budeme v hodinách informatiky realizovat v 4.-8. třídách). Výsledky dotazníku nám poslouží jako velmi důležité podklady pro tvorbu Plánu rozvoje sportu města Písek, který je naše město povinno zpracovat vzhledem k novele zákona č. 115/2001 Sb., o podpoře sportu. Čím větší počet respondentů dotazník vyplní (žáci 1.-3. tříd s rodiči, žáci 9. tříd samostatně), tím objektivnější výsledky budeme schopni získat.

Na dalším odkazu (http://www.mojeanketa.cz/pruzkum/258869783/1/) naleznete dotazník pro mládež od 16 let a dospělé, který v případě zájmu můžete vyplnit Vy jako rodiče i zaměstnanci školy, pokud se zajímáte o sportování obecně a sport v Písku.

Oba dotazníky jsou na výše uvedených odkazech k dispozici od 04.09. do 10.10.2017.

Děkujeme.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Tyláček č. 117 – letní čtení k vodě a na výlety

Život dětem 2021 – myslíme i na druhé

Nabídka volného místa – francouzský jazyk

Post Bellum – Příběhy našich sousedů

Krásné prázdniny a klidné léto všem!

Ohlédnutí za distančním Ekotýmem