Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je pátek, 06. prosince, svátek má Mikuláš, gratulujeme!

Burza středních škol v Písku

Prezentace středních škol, odborných učilišť a firem se koná v pondělí 18.  listopadu 2019 od 8.30 do 15.30 hod. v Kulturním domě v Písku.

Je určena především pro žáky 9. A 8. tříd, jejich rodiče, výchovné poradce, učitele a také pro ostatní zájemce a veřejnost.

Cílem „prezentace“ je podat vycházejícím žákům aktuální informace o podmínkách a možnostech dalšího studia na středních školách a učilištích přímo od jejich zástupců a seznámit je i s možnostmi jejich dalšího uplatnění v praxi. Celkem bude svou nabídku prezentovat více než 40 středních škol a odborných učilišť.

Součástí akce jsou opět přednášky o situaci na trhu práce a o volbě povolání pořádané v 9:00, 10:00 a 11:00 hodin  ve spolupráci s Úřadem práce.

Žáci 8. tříd se akce zúčastní dopoledne během jedné z hodin vyučování, mohou i odpoledne ve svém volnu, žáci 9. tříd se zúčastní buď samostatně, pokud o to požádají jejich rodiče písemně, nebo v doprovodu výchovné poradkyně.

Plakát ke stažení zde.Stáhnout soubor