Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Den v Jahůdkách

V naší MŠ jsou dny nabité akcemi, každý den je jiný a vy můžete nahlédnout do jednoho dne ve třídě Jahůdek. Každé ráno po příchodu do školky nás čekají hračky, vždyť hraní je úžasná činnost pro náš rozvoj a moc nás baví. Procvičujeme jemnou motoriku, vizuomotoriku, analýzu i syntézu, zrakové vnímání …:
Po hraní nás čeká učení. Dozvídáme se plno zajímavých věcí, vyplňujeme pracovní listy a naše paní učitelky nás moc chválí. Učení je vysilující a my s chutí sníme svačinu …
Po velkém učení a přemýšlení si zahrajeme na vypravěče známé pohádky, kterou zdramatizujeme – zahrajeme si na herce a moc nás to baví. Po hereckém výkonu si jdeme zacvičit a čeká nás vycházka nebo hry na zahradě.
Po vycházce se těšíme na oběd, na kterém si pochutnáme a pak hurá do postýlek. Poslechneme si pohádku a po kouzelném pohlazení paní učitelky odplujeme do říše snů:

Stáhnout soubor

    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Hledáme uklízečku/uklízeče do ZŠ

Eskymáci v Jahůdkách

Jahůdky se starají o ptáčky

Jahůdky v knihovně

Den otevřených dveří v 1. třídách

Tylovka je fakultní školou Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity