Prázdninová manéž za

Hurááááááááááá!

Děti z KMŠ v muzeu na programu „O človíčkovi“

Program O Človíčkovi v muzeu

Nejstarší děti  z KMŠ začaly v září chodit do Prácheňského muzea na program „O človíčkovi“. V průběhu šesti týdnů se  v prostorách muzea děti postupně dozvídaly zajímavé informace  o muzeu a základních  dějinných etapách. Jednotlivá setkání byla připravena  formou přístupnou předškolním dětem. Děti si z každého setkání odnesly nějaké vlastnoručně vyrobené předměty, například pravěké amulety, malované hrnečky, proutěné košíčky. Děti také razily mince, mlely obilí.

Poslední setkání se uskutečnilo v prostorách školky, kdy se „Človíček“ přišel za dětmi podívat. Paní Koubová z muzea se s dětmi rozloučila a všem předala krásné diplomy.

Děkujeme za hezký a přínosný program pro  naše děti a těšíme se na další setkání s pracovníky muzea.