Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Distanční výuka – Sluníčka – Jaro v trávě

Dobrý den všem rodičům a dětem ze Sluníčkové třídy.

Děkujeme za maily, fotky, videa, které někteří posíláte. Moc nás těší, že naše práce má nějaký smysl.

Rádi bychom však upozornili na důležitost distanční výuky, která je povinná pro všechny děti předškolního věku. Po ukončení nouzového stavu a znovuotevření naší MŠ budete předkládat materiály (distanční výuky), které jste doma s předškoláky plnily. Bude to váš podklad pro splnění předškolního vzdělávání. I my máme určité povinnosti, které musíme ohledně distanční výuky splňovat. Víme, že je to mnohdy náročné, ale prosím, přistupujte k distanční výuce poctivě a svědomitě. Pokud někdo potřebuje vytisknout materiály, nebo pomůcky pro splnění distanční výuky, není žádný problém. Musíte se ale ozvat a domluvíme se na předání. Pokud je vaše dítě v době distanční výuky nemocné, musí být řádně omluveno, tudíž neplní distanční výuku.

Moc bychom si přáli, abychom všichni zdárně ukončili distanční vzdělávání co nejdříve. Rádi bychom byli zase vaší oporou.

Přejeme hodně sil, co nejvíce prosluněných dní a krásné Velikonoce.

Vaše paní učitelky.

PS: Přikládáme kontakty, na které můžete volat, nebo psát:

tel. 605 50 94 53, 739 382 267

mail: slunicka.5ms@seznam.cz

 

 

 

Distanční výuka - Sluníčka - Jaro v trávěStáhnout soubor

Další Aktuality

Zápisy do mateřských škol pro školní rok 2021/ 2022

Aktivity pro třídu Kuřátka – Brouček

Aktivity pro třídu Modrý zvoneček – Jaro ťuká na vrátka (2)

Tyláček, všech čtenářů miláček…

Předběžné výsledky zápisu do 1. tříd pro školní rok 2021/2022

Aktivity pro Kuřátka