Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Distanční výuka – Sluníčka – Půjdu do školy II.

Dobrý den všem rodičům i dětičkám ze Sluníčkové třídy.

Moc vám děkujeme za vzájemnou spolupráci. Chválíme všechny děti, které poctivě dělají úkoly a samozřejmě také dospěláky, kteří se jim věnují. Moc nás těší maily, které posíláte. Opravdu nám moc chybíte. Musíme vše ve zdraví zvládnout, abychom se opět mohli přivítat v naší školce. Dětem posílám ukázku úkolů, které bývají u zápisu do 1.třídy. Jelikož se letos zápisy budou konat pouze elektronicky, můžete si s dětmi zápis vyzkoušet doma. Hodně štěstí.

Vaše paní učitelky

PS: Budeme moc rádi za vaši zpětnou vazbu, která je pro nás důležitá. Můžete psát, jak se vám daří, jak zvládáte úkoly, zda máte nějaké připomínky, nebo se s námi jen pozdravit.

Připomínám náš třídní mail: slunicka.5ms@seznam.cz

 

 

 

Sluníčka - Půjdu do školy II.Stáhnout soubor

Další Aktuality

PF 2022

Ježíšek ve Sluníčkách

Sluníčka – vánoční koleda

Sluníčka a jejich vánočka

Kuřátka a jejich koleda – video 3

Kuřátka a jejich koleda – video 2