Domácí tvoření dětí a rodičů

Milí rodiče,

zdravím Vás ze školky.

Nevím, zda jste  před začátkem karantény všichni zaregistrovali vyhlášení dalšího ročníku domácího tvoření pro děti a jejich rodiče, prarodiče a sourozence. Téma letošního podzimu je „Z pohádky do pohádky“. Můžete využít čas doma a tvořit pohádkové světy, obrázky, postavy,  domečky, cokoliv Vás napadne.  Ve školce už několik krásných  výtvorů máme a těšíme se, že po karanténě donesete další. Necháme je vystavené a před Vánoci si je budete moci odnést opět domů.

Chci Vás pozvzbudit, abyste se nebáli se do tvoření pustit, rozhodně nijak nehodnotíme uměleckou úroveň. :-) Důležité je, abyste si  vymýšlení a tvorbu  společně užili a bavilo Vás to. Na výsledku nesejde, hlavní je proces tvoření.

Ale zároveň nemějte obavy, pokud se Vám do žádných výtvorů nechce a raději si s dětmi doma třeba čtete nebo cvičíte.  Domácí tvoření není povinné, je to jen naše nabídka a vůbec nikdo  nebude posuzovat, kdo co přinesl nebo nepřinesl.

Přesto ale doufám, že se nám  ve školce po prázdninách sejde  hromada krásných pohádkových výtvorů a budeme se tu mít jako v pohádce. :-)