Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Druhý cizí jazyk pro budoucí šesťáky

Vážení rodiče,
prosím přijměte mou omluvu – při úpravě termínu ankety na druhý cizí jazyk se mi „podařilo“ vymazat Vaše odpovědi. Ještě jednou se moc omlouvám zvláště Vám, kteří jste již reagovali a zároveň Vás prosím o opětovné vyplnění.
Děkuji​
V elektronické ŽK je umístěna anketa, kde se Vás ptáme , jaký druhý cizí jazyk si vybere Vaše dítě pro studium na 2.stupni. Anketa není určena pro ty z Vás, jejichž děti již u nás v 6.ročníku studovat nebudou (víceleté gymnázium). Termín ukončení ankety je ve středu 1.9. ve 12:00 a protože v případě převisu poptávky po některém z jazyků (francouzština, němčina, ruština) bude rozhodovat rychlost, s jejím vyplněním neváhejte.
Hezký zbytek prázdnin.
Miroslav Janovský

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Hledáme posilu do našeho týmu – asistent/ka pedagoga v MŠ

Třídní schůzky a schůzka třídních důvěrníků

Projekt „Rekonstrukce učeben pro výuku cizích jazyků a ICT + bezbariérový přístup do budov ZŠ J. K. Tyla“

Veletrh volnočasových aktivit 24.9.2021 v Písku

Strážní andělé

První den ve škole – naši prvňáčci