Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Informace o personální změně na místě vedoucí učitelky v Mateřské škole Na Ryšavce 241, Písek

Dobrý den vážení rodiče,

 

informuji Vás tímto o personální změně, která nastává v mateřské škole od dnešního dne 22.5.2019.

 

Paní vedoucí učitelka Zdeňka Staňková ukončila k tomu dni pracovní poměr v naší organizaci na základě vzájemné dohody. Přeji jí za sebe i všechny dosavadní spolupracovníky hodně štěstí v budoucím profesním i osobním životě a děkuji jí za její iniciativní práci pro mateřskou školu.

 

Na místo vedoucí učitelky nastupuje paní kolegyně Bc. Jana Bednarčik. Paní kolegyně má m.j. ve svém profesním portfoliu dosavadní pracovní pozice v naší základní i mateřské škole a tím i moji důvěru. Přeji jí, sobě i Vám a Vašim dětem, aby dobře navázala na dosavadní práci všech zaměstnanců mateřské školy a dokázala i dále naplňovat naši společnou vizi úspěšné a moderní školy.

 

Děkuji Vám všem za pochopení a podporu školy.

 

 

 

 

 

 

 

Mgr. Bc. Pavel Koc

ředitel školy

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Kritéria k přijímání dětí do MŠ pro školní rok 2024/2025 a organizační pokyny

AKCE – Květen

Předběžné výsledky zápisu do ZŠ pro školní rok 2024/2025

Akademie ke Dni matek 9. 5. 2024 v 17:30 hod. v DFŠ

AKCE – Duben

Kritéria k přijímání dětí do prvních tříd k plnění povinné školní docházky od školního roku 2024/2025 a informace k organizaci a průběhu zápisu povinné školní docházky