Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Informace o personální změně na místě vedoucí učitelky v Mateřské škole Na Ryšavce 241, Písek

Dobrý den vážení rodiče,

 

informuji Vás tímto o personální změně, která nastává v mateřské škole od dnešního dne 22.5.2019.

 

Paní vedoucí učitelka Zdeňka Staňková ukončila k tomu dni pracovní poměr v naší organizaci na základě vzájemné dohody. Přeji jí za sebe i všechny dosavadní spolupracovníky hodně štěstí v budoucím profesním i osobním životě a děkuji jí za její iniciativní práci pro mateřskou školu.

 

Na místo vedoucí učitelky nastupuje paní kolegyně Bc. Jana Bednarčik. Paní kolegyně má m.j. ve svém profesním portfoliu dosavadní pracovní pozice v naší základní i mateřské škole a tím i moji důvěru. Přeji jí, sobě i Vám a Vašim dětem, aby dobře navázala na dosavadní práci všech zaměstnanců mateřské školy a dokázala i dále naplňovat naši společnou vizi úspěšné a moderní školy.

 

Děkuji Vám všem za pochopení a podporu školy.

 

 

 

 

 

 

 

Mgr. Bc. Pavel Koc

ředitel školy

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Aktuality ŘÍJEN 2021

Reportáž z Tylovky na stránkách aktuálního vydání Učitelských novin…

Veletrh volnočasových aktivit 24.9.2021 v Písku

Plavání pro předškoláky 2021

Pro prvňáčky a jejich rodiče

Setkání s rodiči – září 2021