Informace pro rodiče dětí MŠ

Dnes jsme byli telefonicky v podvečerních hodinách  informováni, že se Policie ČR Policie zabývá anonymní výhrůžkou o připravovaném útoku na mateřskou školu. O kterou přesně jde, zatím úřady nevědí. Věc se týká celé České republiky. Spuštěna již byla preventivní opatření.

Policií požadovaná preventivní opatření v našich mateřských školách zahrnují zvýšenou pozornost personálu k pohybu všech osob a odložených předmětů a omezení pohybu dětí mimo MŠ.

Považujeme za důležité rodiče informovat a požádat je o součinnost a vlastní vyhodnocení tohoto potencionálního rizika.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/anonym-skolka-vyhruzka-utok-policie-ncoz-patrani.A210506_141824_domaci_remy

Děkujeme.