Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Jr.NBA – Tylovka v barvách Atlanta Hawks míří do Velkého finále

Tak trochu ve stínu právě odstartované sezóny se ke svému vrcholu blíží i další ročník již tradiční školní basketbalové soutěže – Jr. NBA. V ní školní týmy hrají pod hlavičkou mužstev slavné NBA. Písecké Tylovce draft přiřkl tentokrát barvy Jestřábů z Atlanty. Z počátku jsme z toho nijak nejásali, ale poté co Vítek Krejčí změnil v NBA barvy a byl trejdován právě do Atlanty jsme změnili názor 
Soutěž začala skupinovou fází již na konci školního roku. Tou jsme prošli zcela bez zaváhání, když jsme zvítězili ve všech osmi utkáních s celkovým skóre 716:72. Z organizačních důvodů byly další fáze soutěže přesunuty až na nový školní rok.
V další fázi již každá porážka znamená konec v soutěži. V Konferenčním finále jsme se ale s tímto faktem dokázali vypořádat a po výhrách 64:16 se základní školou z Benešova (Brooklyn Nets) a 58:16 se ZŠ Černošice (NY Knicks) postupujeme do Velkého finále v Praze!
To se uskuteční 8.a 9.11. v pražské hale Královka a my už se tam moc těšíme.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Ladovská zima i na Tylovce

Nabídka volného místa na 11.MŠ Na Ryšavce trvá

Charitativní andílci nejen ve škole na jarmarku…

Stávka 27. 11. 2023 potvrzena

Potvrzení stávky v pondělí 27.11.2023

Tylovka a stávka