Prázdninová manéž za

Hurááááááááááá!

Karneval školní družiny

V pátek 8. února se konal v tělocvičně ZŠ J. K. Tyla Písek tradiční karneval školní družiny. Více než 150 dětí v nápaditých maskách se přišlo pobavit, zatančit si a zasoutěžit. Karnevalový maratón ukončilo vyhodnocení nejvtipnějších a nejoriginálnějších masek. Dorty a další sladké odměny pro všechny děti darovala paní Iveta Holečková z cukrárny Park Cafe 67 a patří jí veliký dík.

Vlasta Vlasatá, vedoucí vychovatelka

foto: Jaromír Hladký ml.