Dnes je sobota, 20. dubna, svátek má Marcela, gratulujeme!

Komentář ředitele školy k aktuálním tématům z třídních schůzek 20.3.2018

Komentář ke dvěma připomínkám ze zápisů naleznete pod článkem nebo  zde.

Děkuji všem rodičům za účast na třídních schůzkách, projednání všech bodů navrhovaného programu a zpětnou vazbu, která nám pomáhá o školních věcech a školním životě přemýšlet a směřovat nás dál v naší vizi být školou, kde si každý najde svoje. Pokud máte připomínky, dotazy či podněty, nečekejte s nimi až na další schůzky. My všichni (vedení školy i vyučující) jsme připraveni konzultovat podobné ihned a nejlépe osobně.

Komentář ředitele školy k připomínkám z třídních schůzek 20.3.2018Stáhnout soubor