Prázdninová manéž za

Hurááááááááááá!

Nabídka volného místa – speciální pedagog

Volné pracovní místo – SPECIÁLNÍ PEDAGOG

Základní škola Josefa Kajetána Tyla a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Požadujeme:

• Vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících, tj. Vysokoškolské vzdělání v oblasti pedagogických věd zaměřené na speciální pedagogiku nebo na studijní obor pedagogika doplněný studiem k rozšíření odborné kvalifikace uskutečňovaném VŠ.
  • Zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců), dobré komunikační schopnosti, kooperace v týmu, nekonfliktnost, uvedení referencí přímo v CV.

Pracovní náplň:

• Hodnocení účinnosti nápravných, reedukačních a kompenzačních postupů.
  • Tvorba koncepcí, metodik a postupů speciálně pedagogických, preventivních a poradenských služeb ve školství a jejich zavádění.
  • Vedení příslušné dokumentace.
  • Studium nových poznatků v oboru a jejich aplikace do speciálně vzdělávacích a nápravných programů.
  • Depistážní a diagnostikační činnost zaměřená na vyhledávání jedinců s rizikem školní neúspěšnosti.
  • Vyšetřování logopedická, etopedická, samotopedická a další a provádění nápravy poruch.
  • Provádění nápravných, reedukačních a kompenzačních činností s rizikovými jedinci.
  • Poskytování speciálně pedagogických služeb.
  • Spolupráce s rodiči a rodinami postižených dětí a mládeže při aplikaci nápravných metod.
  • Spolupráce se školami a školskými, zdravotnickými a dalšími zařízeními.
  • Vedení výcvikových a dalších programů osobnostního rozvoje postižených jedinců.
  • Spolupráce ve školním poradenském pracovišti (školní psycholog, preventista, výchovný a kariérový poradce).

Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek, 24 hodin týdně

Doba zaměstnání: 1. 1. 2019 – 31. 12. 2019

Platové rozpětí:  dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. – platová třída 12, tj. od 15 612,–
do 20 350,– dle délky započitatelné praxe