... a kam vyrazíš o prázdninách ty?

Hurá do školy!

Dnes je úterý, 07. července, svátek má Bohuslava, gratulujeme!

Námět pro činnosti s předškoláky

Milí rodiče předškoláků,

bohužel jsme museli na nějaký čas přerušit soustavnou přípravu Vašich předškoláků na vstup do školy. Časopisy Kuliferda, se kterými předškoláci pracují, na ně ve školce čekají a po návratu se k nim vrátíme.

Věřím, že i při Vašich domácích aktivitách se cíleně věnujete rozvoji Vašich dětí. Na různých webových stránkách je mnoho návodů, jak s dětmi pracovat, například   Vesela-chaloupka.cz, Predskolaci.cz a  mnoho jiných.

Ale vím, že i Vy sami máte spoustu úžasných nápadů, co s dětmi dělat.

Pokud byste si chtěli udělat malý testík  připravenosti vašich dětí na vstup do školy, na těchto stránkách to lze:

Můžete  se přihlásit na stránky a zkusíte si podle svého vyplnit dotazník. Je to jen informativní záležitost pro Vás, po vyplnění se Vám objeví nabídka možných aktivit s dětmi, třeba z toho něco využijete.

Tento dotazník je opravdu pouze jakousi Vaší  osobní reflexí, závěry  neberte příliš vážně, je to pro Vás jen jakási možná nabídka, jak s dětmi dále pracovat.

Držím Vám palce, ať situaci doma dobře zvládáte. Těším se moc na to, co nám budou  o  Vašich společných zážitcích děti po návratu  do školky vyprávět.

Vyřiďte, prosím, všem dětem, že na každého z nich myslím a na dálku jim posílám veliký úsměv a pohlazení :-).

Neztrácejte důvěru ve šťastný  a rychlý konec současné situace.

Zdraví Vás Vaše paní učitelka Lenka