Návštěva muzea – Sluníčka

Předvánoční čas si děti zkrátily návštěvou muzea, kde měly možnost posunout se do času svých prababiček a dědečků. Děti si osvojily mnoho nových poznatků o tehdejší době a způsobu života, na který měl velký vliv majetek určité rodiny. V závěru prohlídky si děti vyrobily ozdoby na stromeček, které si s radostí mohly odnést domů. Vše bylo přizpůsobeno předškolnímu věku.

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????