Návštěva u Staffů

Je velmi příjemné, když někteří rodiče projeví svoji náklonost. Pozvat celou třídu dětí ze Sluníčkové třídy vyžaduje značnou míru odvahy a především poukazuje na dobrosrdečnost těchto rodičů. Mnohokrát děkujeme za pozvání a za krásné dopoledne rodičům Elišky Staffové ze Sluníčkové třídy.

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????