Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Návštěva u Staffů

Je velmi příjemné, když někteří rodiče projeví svoji náklonost. Pozvat celou třídu dětí ze Sluníčkové třídy vyžaduje značnou míru odvahy a především poukazuje na dobrosrdečnost těchto rodičů. Mnohokrát děkujeme za pozvání a za krásné dopoledne rodičům Elišky Staffové ze Sluníčkové třídy.

Stáhnout soubor

    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Tyláček č. 117 – letní čtení k vodě a na výlety

Kuřátková třída – odkaz na video

Sluníčková třída – předškoláci film. mp4

Sluníčková třída – pasování předškoláků

Jahůdková třída – naši předškoláci

Zvonečková třída – Ahoj léto