Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Návštěva u Staffů

Je velmi příjemné, když někteří rodiče projeví svoji náklonost. Pozvat celou třídu dětí ze Sluníčkové třídy vyžaduje značnou míru odvahy a především poukazuje na dobrosrdečnost těchto rodičů. Mnohokrát děkujeme za pozvání a za krásné dopoledne rodičům Elišky Staffové ze Sluníčkové třídy.

Stáhnout soubor

    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Přihlášení stravy 5. MŠ

Informace pro rodiče dětí MŠ

Dodatek č. 1 ke kritériím k přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022

Aktivity pro Kuřátka – Maminka má svátek

Aktivity pro děti z Modrého zvonečku – Svátek maminek

Upřesnění informací k zápisu do 5. MŠ 2021