Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Návštěva u Staffů

Je velmi příjemné, když někteří rodiče projeví svoji náklonost. Pozvat celou třídu dětí ze Sluníčkové třídy vyžaduje značnou míru odvahy a především poukazuje na dobrosrdečnost těchto rodičů. Mnohokrát děkujeme za pozvání a za krásné dopoledne rodičům Elišky Staffové ze Sluníčkové třídy.

Stáhnout soubor

    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

PF 2022

Ježíšek ve Sluníčkách

Sluníčka – vánoční koleda

Sluníčka a jejich vánočka

Kuřátka a jejich koleda – video 3

Kuřátka a jejich koleda – video 2