Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Návštěva u Staffů

Je velmi příjemné, když někteří rodiče projeví svoji náklonost. Pozvat celou třídu dětí ze Sluníčkové třídy vyžaduje značnou míru odvahy a především poukazuje na dobrosrdečnost těchto rodičů. Mnohokrát děkujeme za pozvání a za krásné dopoledne rodičům Elišky Staffové ze Sluníčkové třídy.

Stáhnout soubor

    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Pozvánka dna Drakiádu školního parlamentu

Reportáž z Tylovky na stránkách aktuálního vydání Učitelských novin…

Veletrh volnočasových aktivit 24.9.2021 v Písku

Pro prvňáčky a jejich rodiče

Oznámení o zvýšení cen stravného pro děti a žáky od 1.9.2021

Tyláček č. 117 – letní čtení k vodě a na výlety