Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Není vždy vše jen růžové…

Dobrý den,

nedá mi to a musím se s vámi rozdělit o jednu starost. Opakovaně do areálu naší školy někdo přináší svůj komunální odpad a snaží se vylepšovat zákoutí kolem školy. Děje se to v prostoru vjezdu z Kollárovy ulice, východu do Tylovy ulice za hřištěm č.1 nebo i u nouzového vchodu do tělocvičen. Vzhledem k počtu odpadkových košů a popelnic v okolí školy i areálu samotném to nechápeme… Pokud byste měli nějaké poznatky k tomuto jednání, sdělte je prosím mě, Městské policii Písek nebo pracovníkům odboru životního prostředí.

Děkuji za spolupráci.

ředitel školy

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Vánoce na Tylovce e-katalog

Vánoční jarmark a Charitativní stánek na náměstí – zrušeno

Charitativní prodej andílků z Tylovky ve středu 1.12.2021 na Velkém náměstí

Covid ve školách aneb Kdo o čem rozhoduje?

Kamarádi z hmyzí říše

Poznáváme přírodní živly