Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Není vždy vše jen růžové…

Dobrý den,

nedá mi to a musím se s vámi rozdělit o jednu starost. Opakovaně do areálu naší školy někdo přináší svůj komunální odpad a snaží se vylepšovat zákoutí kolem školy. Děje se to v prostoru vjezdu z Kollárovy ulice, východu do Tylovy ulice za hřištěm č.1 nebo i u nouzového vchodu do tělocvičen. Vzhledem k počtu odpadkových košů a popelnic v okolí školy i areálu samotném to nechápeme… Pokud byste měli nějaké poznatky k tomuto jednání, sdělte je prosím mě, Městské policii Písek nebo pracovníkům odboru životního prostředí.

Děkuji za spolupráci.

ředitel školy

Stáhnout soubor

Další Aktuality

NEJORIGINÁLNĚJŠÍ STAVBY ZE SNĚHU

Informace poradkyně pro volbu povolání k administraci přihlášek na SŠ 2021

Schválený rozpočet na rok 2021 a střednědobý výhled rozpočtu

Konzultační odpoledne

Schůzka k přijímacímu řízení na SŠ dne 5.1.2021 odložena

Informace k provozu školní družiny od 4. ledna 2021