Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Není vždy vše jen růžové…

Dobrý den,

nedá mi to a musím se s vámi rozdělit o jednu starost. Opakovaně do areálu naší školy někdo přináší svůj komunální odpad a snaží se vylepšovat zákoutí kolem školy. Děje se to v prostoru vjezdu z Kollárovy ulice, východu do Tylovy ulice za hřištěm č.1 nebo i u nouzového vchodu do tělocvičen. Vzhledem k počtu odpadkových košů a popelnic v okolí školy i areálu samotném to nechápeme… Pokud byste měli nějaké poznatky k tomuto jednání, sdělte je prosím mě, Městské policii Písek nebo pracovníkům odboru životního prostředí.

Děkuji za spolupráci.

ředitel školy

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Konzultační odpoledne

Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Nabídka volného místa – hledáme češtináře/češtinářku

Aktuální informace Policie ČR

Seznam dětí pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 – 11.MŠ Na Ryšavce

Seznam dětí pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 – 5.MŠ Fügnerovo nám.