Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Dnes je pátek, 25. září, svátek má Zlata, gratulujeme!

Není vždy vše jen růžové…

Dobrý den,

nedá mi to a musím se s vámi rozdělit o jednu starost. Opakovaně do areálu naší školy někdo přináší svůj komunální odpad a snaží se vylepšovat zákoutí kolem školy. Děje se to v prostoru vjezdu z Kollárovy ulice, východu do Tylovy ulice za hřištěm č.1 nebo i u nouzového vchodu do tělocvičen. Vzhledem k počtu odpadkových košů a popelnic v okolí školy i areálu samotném to nechápeme… Pokud byste měli nějaké poznatky k tomuto jednání, sdělte je prosím mě, Městské policii Písek nebo pracovníkům odboru životního prostředí.

Děkuji za spolupráci.

ředitel školy

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Do lesa s lesníkem 17.9.2020

Jak na distanční výuku v TEAMS?

Pozvánka na třídní schůzky

Roušky při výuce na 2. stupni již od pátku 18.9.2020!

Studenti vysokých škol nabízejí žákům doučování… Máte zájem?

Upřesnění k povinným rouškám ve škole od 10.9.2020