Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Omezení provozu 5. mateřské školy

Vážení rodiče,

vzhledem k rozsáhlé rekonstrukci naší mateřské školy bude provoz omezen až do konce září, a to na dvě třídy v nové budově, kde musí být spojeny všechny děti. Z tohoto důvodu bychom Vás chtěli poprosit o zvážení, zda by u některých z Vás nebylo možné začátek školního roku posunout až na začátek října. Kapacita školky pouze v polovině má bohužel své limity. Informujte případně vedení mateřské školy na e – mailu marcela.habartova@zstylova.cz, nebo na telefonním čísle +420 605 509 453.

Veškeré podrobnosti o rozdělení dětí do dvou tříd v tomto omezeném provou naleznete jak na nástěnce v chodbě ve vstupu do mateřské školy, tak ne webových stránkách dne 31.8. 2020. Stejně tak budou vyvěšeny bezpečnostní pokyny, které je nutné při průchodu stavbou dodržovat.

Děkuji za pochopení a spolupráci.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Pozvánka dna Drakiádu školního parlamentu

Reportáž z Tylovky na stránkách aktuálního vydání Učitelských novin…

Veletrh volnočasových aktivit 24.9.2021 v Písku

Pro prvňáčky a jejich rodiče

Oznámení o zvýšení cen stravného pro děti a žáky od 1.9.2021

Tyláček č. 117 – letní čtení k vodě a na výlety