Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Organizace konce pololetí a pololetních a jarních prázdnin

Pololetní prázdniny jsou v pátek 29.1.2021 a jarní prázdniny jsou  od pondělí 1.2.2021 do pátku 5.2.2021.

Pololetní výpis z vysvědčení se bude rozdávat ve čtvrtek 28.1.2021 ve škole přítomným žákům (1. a 2. třídy), všem ostatním do 3 dnů, kdy nastoupí do školy. Pololetní hodnocení výsledků vzdělávání bude samozřejmě k dispozici v eŽK.

Rozhodl jsem, že v  době těchto vedlejších prázdnin bude zařízením školního stravování nabízeno školní stravování, tzn. za dotovanou cenu jako v době, kdy jsou žáci ve škole nebo na distanční výuce.
Všichni žáci mají na toto období obědy plošně odhlášeny. Pokud máte o přihlášení zájem, postupujte tradiční elektronickou cestou.Podzimní a jarní prázdniny nebyly a nebudu zohledněny v zálohách na leden a únor, stane se tak výjimečně zpětně v záloze na březen. Pokud by vás systém na objednání nepustil z důvodu nízké zálohy, kontaktujte telefonicky kancelář školní jídelny na tel. č. 736 523 427 v pracovní dny vždy do 14:30 hodin, vše se nastaví manuálně a individuálně.

Výdej obědů bude vždy od 11:00 do 12:00 do vlastních jídlonosičů na hlavním výdeji ve školní jídelně. Vchod také tradičně zadním vchodem do jídelny.
Na období pololetních a jarních prázdnin nabízíme také zajištění činnosti školní družiny pro žáky 1. a 2. tříd (ostatní se dle aktuálních protiepidemických opatření zúčastnit nemohou). Pokud by se pokyny MŠMT ČR  změnily, budeme informovat. Přihlášky nutno zaslat elektronicky (e-mail, eŽK) nejdéle do středy 27.1.2021 paní vedoucí vychovatelce Vlasaté.
V době prázdnin škola dále zajišťuje péči o děti určené krizovým opatřením pana hejtmana a paní starostky.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Zápis z losování nepřijatých žadatelů k základnímu vzdělávání pro školní rok 2024/2025 ze dne 15. 4. 2024

Kritéria k přijímání dětí do MŠ pro školní rok 2024/2025 a organizační pokyny

Pozvání na Dny otevřených dveří

Seznam žadatelů/lek/dětí pod přiděleným registračním kódem přijatých k základnímu vzdělávání ve školním roce 2024/2025

Václav žije!

Předběžné výsledky zápisu do ZŠ pro školní rok 2024/2025