Plán akcí KMŠ – březen 2017

– Ve čtvrtek 2. března jdou předškoláci na návštěvu do ZŠ J.K.Tyla. Přiveďte děti do MŠ nejpozději do 8.00.

– V pondělí 6.března jdou předškoláci do muzea na další pokačování cyklu O človíčkovi. Příchod do MŠ do 8.15.

– Na březen je vyhlášeno  další domácí tvoření rodičů a dětí, téma je „Moje město Písek“. Výrobky můžete nosit do MŠ od pondělí 6.3.

– V úterý 7. března proběhne v KMŠ vyšetření školní zralosti předškoláků. Přijede Mgr. H. Imlaufová z KPPP Praha. Rodiče prosíme o vyplnění dotazníku a zapsání času pro odpolední pohovor s paní psycholožkou.

– Ve čtvrtek 9. března jedeme na výlet do lesa. Odjezd autobusu v 8.15. S sebou do batůžku  pláštěnku a pití, na sebe vhodné oblečení a obuv

– V pondělí 13 .března jdou předškoláci do muzea na další pokačování cyklu O človíčkovi. Příchod do MŠ do 8.15.

– Ve středu 15. března přijede do KMŠ divadlo K0S s pohádkou “ Princezna je hloupá Madla“. Začátek v 8.30.

– V pátek 17. března od 8.00 proběhne ve školce fotografování dětí. Fotí se všechny děti, jednotlivé forografie a společné foto tříd.

– V pondělí 20. března jdou předškoláci opět do muzea, příchod do MŠ do 8.15

– Od pondělka 20.3. se v KMŠ koná barevný týden, děti mohou přijít oblečeny v barvě daného dne:

pondělí -zelený  den

úterý – žlutý den

středa – modrý den

čtvrtek – červený den

pátek –  duhový den

– V pátek 25. března jdou předškoláci do Sladovny na program Laboratoř – barvy.  Přiveďte děti do MŠ nejpozději do 8.00

– V pondělí 27. března jdou předškoláci opět do muzea, příchod do MŠ do 8.15

– Ve čtvrtek 30. března jedeme na výlet do lesa. Odjezd autobusu v 8.15. S sebou do batůžku  pláštěnku a pití, na sebe vhodné oblečení a obuv.