Plán akcí KMŠ – březen 2018

-   Na březen je vyhlášeno jarní téma domácího tvoření dětí a rodičů, a to „Velikonoce u nás doma“. Své výtvory na výstavu do školky můžete nosit již od pondělí 5. března.

– V úterý 6. března jdou starší děti do Prácheňského muzea na program o velikonočních zvycích a tradicích. Prosíme, přiveďte děti do MŠ nejpozději do 8.30.

-Ve čtvrtek 8.března jedeme na výlet do lesa do okolí  Živce. Odjezd autobusu  v 8.15.

Svačinu i teplý čaj v termoskách a kelímky vezmeme dětem ze školky, nedávejte jim tedy batůžky. Prosíme o vhodné oblečení a dobrou obuv.

–  V úterý 13. března v 8.15 přijde do školky  Klára Heczková z Elimu s dalším biblickým příběhem z cyklu „Světýlko“.

Tématem bude příběh o uzdravení.

– SPOLEK RODIČŮ KáMoŠ SRDEČNĚ ZVE VŠECHNY RODIČE NA JARNÍ SETKÁNÍ DO KMŠ V ÚTERÝ 13.BŘEZNA OD 19.30.

NA PROGRAMU JE SEZNÁMENÍ S DALŠÍMI PLÁNY KáMoŠe A VOLBA NOVÉHO PŘEDSTAVENSTVA.

BUDE PROSTOR TAKÉ NA SPOLEČNÉ POVÍDÁNÍ U KÁVY, ČAJE A OBČERSTVENÍ. SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY, KTEŘÍ BY SE CHTĚLI JAKKOLIV  ZAPOJIT DO AKTIVIT SPOLKU. :-)

– Ve středu 21. března přijede oblíbené divadlo Zvoneček s  pohádkou „Princezna na hrášku“. Začátek v 10.00.

– Ve čtvrtek 22. března jdou předškoláci na návštěvu do ZŠ J.K.Tyla. Čeká je krátké vystoupení školáků v aule, prohlídka školy, svačina v jídelně a připravený program v  jedné z prvních tříd.

Čas odchodu upřesníme na nástěnce.

– Ve čtvrtek 29. 3. je Zelený čtvrtek – Velikonoční prázdniny.

Máme otevřeno, prosíme o nahlášení docházky dětí nejpozději do 22.3.