Dnes je neděle, 20. ledna, svátek má Běla, gratulujeme!

Plán akcí KMŠ na červen 2018

- V pátek 1. června  proběhne v KMŠ oslava dne dětí. Pokud bude hezké počasí, budeme slavit na zahradě, pohádková stanoviště zajistí studenti z Domova mládeže v Písku.

Prosíme o příchod do 8.00.

– Ve čtvrtek 21. června  od 17.00 se koná rodinná zahradní slavnost „Rozloučení s předškoláky“ se soutěžemi pro děti s rodiči a s opékáním buřtů.  Následuje spaní předškoláků v MŠ.

Podrobnosti budou vyvěšeny na nástěnce.

.

– V úterý 26. června  čeká všechny děti „Cesta za pokladem“. Přiveďte děti do MŠ do 8.00.

– V červenci a v srpnu je prázdninový provoz. Do MŠ se přijímají pouze děti, které jsou přihlášeny, přihlašování ukončeno 31.5.2017. O prázdninách se stravné i školné platí  v hotovosti předem při nástupu do jednotlivých školek.