Dnes je pondělí, 22. října, svátek má Sabina, gratulujeme!

Pozvánka na schůzku rodičů žáků budoucích prvních tříd

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás pozvat na informační schůzku rodičů budoucích prvňáčků v úterý 5. června 2018 v 16:00 hodin v aule školy.

Budeme připraveni odpovědět na všechny dotazy týkající se nástupu Vašeho dítěte do školy, organizace školního roku a náležitostí spojených s nástupem Vašeho dítěte do 1. ročníku. V aule také dostanete informační brožuru Jdeme do školy, kde naleznete všechny základní a důležité informace o škole a jejím provozu a o vstupu Vašeho dítěte do první třídy. Dostanete i přihlášku ke stravování ve škole. Na závěr si zájemci prohlédnou prostory školy.

Těšíme se na shledání s Vámi.

Na naší škole nabízíme již pátým rokem možnost zvolit si nevázané písmo Comenia script. Zde jen základní informace:

CS na TylovceStáhnout soubor