... a kam vyrazíš o prázdninách ty?

Hurá do školy!

Dnes je středa, 15. července, svátek má Jindřich, gratulujeme!

Pozvánka na schůzku rodičů žáků budoucích prvních tříd

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás pozvat na informační schůzku rodičů budoucích prvňáčků v úterý 5. června 2018 v 16:00 hodin v aule školy.

Budeme připraveni odpovědět na všechny dotazy týkající se nástupu Vašeho dítěte do školy, organizace školního roku a náležitostí spojených s nástupem Vašeho dítěte do 1. ročníku. V aule také dostanete informační brožuru Jdeme do školy, kde naleznete všechny základní a důležité informace o škole a jejím provozu a o vstupu Vašeho dítěte do první třídy. Dostanete i přihlášku ke stravování ve škole. Na závěr si zájemci prohlédnou prostory školy.

Těšíme se na shledání s Vámi.

Na naší škole nabízíme již pátým rokem možnost zvolit si nevázané písmo Comenia script. Zde jen základní informace:

CS na TylovceStáhnout soubor