Dnes je čtvrtek, 29. října, svátek má Silvie, gratulujeme!

Plán akcí KMŠ – říjen 2020

- Ve čtvrtek 1. října se koná  program s lektorkou p. Lukášovou „Kocourek Modroočko„. Začátek u Hvězdiček v 8.30, u Sluníček v 9.15.

Každý čtvrtek od 12.30  se koná kroužek pro předškoláky „Kuliferda“ – příprava na školu, práce s pracovními sešity Kuliferda.

Vede paní učitelka Jitka, určeno pro všechny předškolní děti.

- Každý pátek od 11. září až do 9.  října  budou chodit předškoláci do  muzea na program „S človíčkem do minulosti“. Prosíme o příchod do MŠ  nejpozději do 8.00.

- Každé úterý do 10. listopadu chodí předškoláci na plavání. Prosíme o příchod do MŠ nejpozději do 8.00.

Pozor změna – od pondělí 12.11. se výuka plavání ruší z důvodu nařízení vlády, zatím na dva týdny

–  V úterý 13.10. od 17.00 se koná  setkání členů KáMoŠe, podrobnosti  jsou vyvěšeny na nástěnce.

- Od pondělí 19.10.můžezte nosit do školky Vaše výtvory z akce „tvoření rodičů s dětmi“ –  letošní podzimní téma je  „Houbové potěšení“.

Ve čtvrtek 22.10. jedeme na výlet do lesa, cílem bude  Živec, půjdeme na  Jarník, případně na Vyhlídku píseckých lesníků. Odjezd autobusu v 8.15, přiveďte  tedy děti do školky nejpozději do 8.10.

Prosíme, dejte dětem vhodné oblečení a obuv.  S sebou do batůžku pláštěnku, pití, případně malou dobrůtku. Svačinu bereme dětem ze školky.

–  29.10. -30.10. jsou podzimní prázdniny. Prosíme, přihlašte děti k docházce nejpozději do 19. října.

Pozor, změna – prázdniny jsou již od  pondělí 26.10 až do pátku 30.10.

Na prázdniny budou mít děti automaticky odhlášené obědy.  Děti, které budou přihlášeny k docházce, se v době prázdnin na  stravování přihlašují i odhlašují prostřednictvím p. učitelek ve školce.