... a kam vyrazíš o prázdninách ty?

Hurá do školy!

Dnes je sobota, 11. července, svátek má Olga, gratulujeme!

Plán akcí KMŠ únor 2020

- V úterý 4. února jdou „plaváčci“ do knihovny v ZŠ J.K.Tyla na program „Jako ty !“

Prosíme o příchod dětí do 8.00

– Ve středu 19.2. proběhne v KMŠ projektový den na téma „výroba keramiky“.

Prosíme o příchod dětí do 8.00

-V úterý 25. února se koná ve školce karneval. Začátek hned ráno v 8.00. Děti mohou přijít do tříd  rovnou v maskách.

Ke karnevalu patří také občerstevní, proto prosíme rodiče, kdo chcete, můžete přispět něčím na společný stůl (Nejlépe  se hodí drobné pečivo, ovoce, džusy či jiné dobroty. A prosíme, mějte ohled na alergiky – raději bez čokolád a oříšků)

– Ve středu 26. února přijede do školky paní psycholožka Mgr. Imlaufová z Křesťanské ped. psych. poradny v Praze na vyšetření školní zralosti předškoláků. Formuláře k vyšetření dětí a souhlasy rodičů s vyšetřením u p. učitelek.

Prosíme o příchod dětí do 8.00.

– Od 9. do 13.března jsou jarní prázdniny. V KMŠ máme otevřeno, prosíme, nahlaste nám  docházku Vašich dětí nejpozději do 28.února.