Plán akcí KMŠ – září 2021

- Nový školní rok začíná ve středu 1.září. Těšíme se na všechny děti ve třídě Hvězdiček i ve třídě Sluníček.

- Každé úterý od 7. září až do 16. listopadu chodí předškoláci a děti narozené do 31.12.2016 na plavání. Prosíme o příchod do MŠ nejpozději do 8.00.

Bližší informace dostanou všichni  rodiče na lístkách a též visí na nástěnce.

–  Srdečně zveme všechny rodiče na informační schůzku ve čtvrtek 9. září od 16.30.

Na programu budou informace o provozních a organizačních záležitostech školky, program akcí na 1. pololetí školního roku, seznámení se sdružením rodičů KáMoŠ. Samozřejmě bude prostor i na dotazy a připomínky rodičů.

Ve čtvrtek 23. září  jedeme  na výlet do lesa na Živec.  Odjezd autobusu v 8.15, přiveďte  tedy děti do školky nejpozději do 8.10.

Prosíme, dejte dětem vhodné oblečení a obuv.  S sebou do batůžku pláštěnku, pití, případně malou dobrůtku. Svačinu bereme dětem ze školky.

–  Ve čtvrtek 30. září se koná na zahradě MŠ sportovní akce s fotbalovým klubem FC Písek. Akce je určena pro předškoláky a starší děti.

Prosíme,  dejte dětem sportovní obuv a oblečení.

Každý čtvrtek od 30.září bude od 12.15 kroužek pro předškoláky „Kuliferda“ – příprava na školu, práce s pracovními sešity Kuliferda.

Vede paní učitelka Jitka, určeno pro všechny předškolní děti.