Plán akcí v KMŠ na prosinec 2020

Ve středu 2.12. přijede  do školky naše oblíbené divadlo Zvoneček s  představením „Vánoční pohádka“.

Začátek v 10.00.

V pátek 4.12. slavíme ve  školce svátek sv. Mikuláše.

Jak jsme již informovali na schůzce, děti  čeká mikulášská nadílka netradiční formou. Budeme si vyprávět a  hrát některou z legend ze života sv. Mikuláše a dramatizaci příběhu propojíme s nadílkou dětem.   Nebude zde tedy žádný převlečený Mikuláš ani andělé či čerti.

Prosíme o příchod dětí do 8.15, abychom měli na program dost času.

Ve čtvrtek 17.12. dopoledne bude ve školce nadílka, děti najdou pod stromečkem  nové hračky, puzzle,  stavebnice, hry, knihy…, které obohatí vybavení jednotlivých tříd.

Na odpoledne byla plánována „vánoční besídka“- společné vánoční setkání s rodiči. Zatím nevíme, zda nějakou formou proběhne, budeme Vás informovat podle aktuální situace.