Plán akcí v KMŠ na prosinec 2020

- Ve středu 2.12. přijede  do školky naše oblíbené divadlo Zvoneček s  představením „Vánoční pohádka“.

Začátek v 10.00.

V pátek 4.12. slavíme ve  školce svátek sv. Mikuláše.

Jak jsme již informovali na schůzce, děti  čeká mikulášská nadílka netradiční formou. Budeme si vyprávět a  hrát některou z legend ze života sv. Mikuláše a dramatizaci příběhu propojíme s nadílkou dětem.   Nebude zde tedy žádný převlečený Mikuláš ani andělé či čerti.

Prosíme o příchod dětí do 8.15, abychom měli na program dost času.

- Ve čtvrtek 17.12. dopoledne bude ve školce nadílka, děti najdou pod stromečkem  nové hračky, puzzle,  stavebnice, hry, knihy…, které obohatí vybavení jednotlivých tříd.

Na odpoledne byla plánována „vánoční besídka“- společné vánoční setkání s rodiči. Zatím nevíme, zda nějakou formou proběhne, budeme Vás informovat podle aktuální situace.