Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Plánované akce KMŠ – prosinec 2018

-V pondělí 3.12. od 17.30  pořádá spolek rodičů KáMoŠ adventní setkání v KMŠ. Srdečně zveme všechny členy KáMoŠe i ostatní rodiče, kteří mají zájem zapojit se do aktivit spolku nebo si jen společně s ostatními chtějí  posedět a popovídat u adventního věnce.

Na programu je volba nového představenstva KáMoŠe, plánování společných akcí, vzájemné sdílení zkušeností a povídání.

Občerstvení je zajištěno, kdo chce, může přispět něčím dobrým na společný stůl.

 

 

- V úterý 4. prosince přijede oblíbené divadlo Zvoneček s vánoční pohádkou. Začátek v 10.00.

 

 

- Ve středu 5.12. budeme v KMŠ slavit svátek svatého Mikuláše. Podle domluvy z  rodičovských schůzek nebude ve školce žádný  převlečený Mikuláš. „Mikulášská nadílka“ proběhne formou společného vyprávění o postavě světce s dramatizací a ztvárněním jedné z legend ze života sv. biskupa Mikuláše. Tradiční obdarování dětí dobrotami bude součástí příběhu.

Prosíme o příchod dětí do 8.15.

 

 

V úterý 12. prosince se v KMŠ uskuteční předvánoční koncert dětí ze Základní školy E. Beneše. Prosíme, přiveďte děti do 8.00.

 

 

 

- V úterý 18. prosince se v KMŠ koná odpolední vánoční posezení – besídka. Na programu v jednotlivých třídách je vystoupení dětí, zpívání koled, ochutnávání cukroví, společné posezení s rodiči s popovídáním, hry s dětmi. Také si můžete prohlédnout nové hračky, hry  a knihy, které děti dopoledne dostaly pod stromeček.

Srdečně zveme rodiče, děti i jejich sourozence, prarodiče….Začátek bude v 16.00 ve třídě Hvězdiček a v 16.30 ve třídě Sluníček  (upřesníme na nástěnce v MŠ).

 

 

- Od 27.12. 2017 do 2.1. 2018 jsou vánoční prázdniny, kdy je KMŠ uzavřena. Ve školce se sejdeme opět ve čtvrtek 3. ledna.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Nabídka volného místa – učitelka MŠ

Plán akcí KMŠ na červen 2021

Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Aktuální informace Policie ČR

Seznam dětí pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 – 9.MŠ a KMŠ, Alšova 1930

Prázdninový provoz MŠ léto 2021