Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je neděle, 22. září, svátek má Darina, gratulujeme!

Plánované akce KMŠ – prosinec 2018

-V pondělí 3.12. od 17.30  pořádá spolek rodičů KáMoŠ adventní setkání v KMŠ. Srdečně zveme všechny členy KáMoŠe i ostatní rodiče, kteří mají zájem zapojit se do aktivit spolku nebo si jen společně s ostatními chtějí  posedět a popovídat u adventního věnce.

Na programu je volba nového představenstva KáMoŠe, plánování společných akcí, vzájemné sdílení zkušeností a povídání.

Občerstvení je zajištěno, kdo chce, může přispět něčím dobrým na společný stůl.

 

 

- V úterý 4. prosince přijede oblíbené divadlo Zvoneček s vánoční pohádkou. Začátek v 10.00.

 

 

- Ve středu 5.12. budeme v KMŠ slavit svátek svatého Mikuláše. Podle domluvy z  rodičovských schůzek nebude ve školce žádný  převlečený Mikuláš. „Mikulášská nadílka“ proběhne formou společného vyprávění o postavě světce s dramatizací a ztvárněním jedné z legend ze života sv. biskupa Mikuláše. Tradiční obdarování dětí dobrotami bude součástí příběhu.

Prosíme o příchod dětí do 8.15.

 

 

V úterý 12. prosince se v KMŠ uskuteční předvánoční koncert dětí ze Základní školy E. Beneše. Prosíme, přiveďte děti do 8.00.

 

 

 

- V úterý 18. prosince se v KMŠ koná odpolední vánoční posezení – besídka. Na programu v jednotlivých třídách je vystoupení dětí, zpívání koled, ochutnávání cukroví, společné posezení s rodiči s popovídáním, hry s dětmi. Také si můžete prohlédnout nové hračky, hry  a knihy, které děti dopoledne dostaly pod stromeček.

Srdečně zveme rodiče, děti i jejich sourozence, prarodiče….Začátek bude v 16.00 ve třídě Hvězdiček a v 16.30 ve třídě Sluníček  (upřesníme na nástěnce v MŠ).

 

 

- Od 27.12. 2017 do 2.1. 2018 jsou vánoční prázdniny, kdy je KMŠ uzavřena. Ve školce se sejdeme opět ve čtvrtek 3. ledna.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Plán akcí KMŠ na ZÁŘÍ 2019

Organizační změna – sloučení 9. mateřské školy a Křesťanské mateřské školy

Mapa mateřské školy – Analytická zpráva 2018/2019

Pohled MŠMT na spaní v mateřské škole

Upozornění na prázdniny

Výlet dětí z KMŠ na Mehelník