Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je neděle, 22. září, svátek má Darina, gratulujeme!

Plánované akce KMŠ – prosinec 2018

-V pondělí 3.12. od 17.30  pořádá spolek rodičů KáMoŠ adventní setkání v KMŠ. Srdečně zveme všechny členy KáMoŠe i ostatní rodiče, kteří mají zájem zapojit se do aktivit spolku nebo si jen společně s ostatními chtějí  posedět a popovídat u adventního věnce.

Na programu je volba nového představenstva KáMoŠe, plánování společných akcí, vzájemné sdílení zkušeností a povídání.

Občerstvení je zajištěno, kdo chce, může přispět něčím dobrým na společný stůl.

- V úterý 4. prosince přijede oblíbené divadlo Zvoneček s vánoční pohádkou. Začátek v 10.00.

- Ve středu 5.12. budeme v KMŠ slavit svátek svatého Mikuláše. Podle domluvy z  rodičovských schůzek nebude ve školce žádný  převlečený Mikuláš. „Mikulášská nadílka“ proběhne formou společného vyprávění o postavě světce s dramatizací a ztvárněním jedné z legend ze života sv. biskupa Mikuláše. Tradiční obdarování dětí dobrotami bude součástí příběhu.

Prosíme o příchod dětí do 8.15.

V úterý 12. prosince se v KMŠ uskuteční předvánoční koncert dětí ze Základní školy E. Beneše. Prosíme, přiveďte děti do 8.00.

- V úterý 18. prosince se v KMŠ koná odpolední vánoční posezení – besídka. Na programu v jednotlivých třídách je vystoupení dětí, zpívání koled, ochutnávání cukroví, společné posezení s rodiči s popovídáním, hry s dětmi. Také si můžete prohlédnout nové hračky, hry  a knihy, které děti dopoledne dostaly pod stromeček.

Srdečně zveme rodiče, děti i jejich sourozence, prarodiče….Začátek bude v 16.00 ve třídě Hvězdiček a v 16.30 ve třídě Sluníček  (upřesníme na nástěnce v MŠ).

- Od 27.12. 2017 do 2.1. 2018 jsou vánoční prázdniny, kdy je KMŠ uzavřena. Ve školce se sejdeme opět ve čtvrtek 3. ledna.