Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je středa, 26. února, svátek má Alexandr, gratulujeme!

Děti z KMŠ na výletě k muflonům.

Koncem listopadu udeřily mrazíky, to ale neodradilo děti z Křesťanské mateřské školky od výletu do lesa. Tentokrát jsme se vypravili ke třem rybníkům U Vodáka, odkud jsme šli cestou kolem obory do kopce. Pozorovali jsme muflony v obůrce a v horní části jsme viděli za plotem zblízka i několik daňků. Bylo krásné počasí,  proto jsme se rozhodli pro delší túru a vystoupali do prudkého kopce až k Vyhlídce lesníků. Po svačině na vyhlídce jsme sešli oklikou opět k oboře a obešli ji z druhé strany zpět na louku k posedu. Většina dětí nesla  s sebou dobroty pro zvířátka. Děti nadšeně házely muflonům jablka, mrkve, tvrdý chléb, žaludy a kaštany. Byly spokojené, když viděly, jak mufloni jejich nadílku okamžitě spořádali.