Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Podzimní prázdniny

Dobrý den všem,

 

v příštím týdnu nás čekají prodloužené podzimní prázdniny.

 

Tradičně vám všem chci popřát, abyste si je užili s rodinou a odpočali si od školy. Budou to prázdniny zvláštní, jako je vše v této době.

 

Příští týden tedy nebudeme vyučovat, nemůže být v provozu ani školní družina a jídelna. Pokračuje dál péče o děti rodičů zaměstnaných v IZS a dalších krizových pozicích, dál vaříme pro písecké seniory. Otevřené zůstávají i naše mateřské školy.

 

Stejně jako pana ministra školství mě mrzí, že vláda neudělala včas dostatečná opatření a omezení musí být tolik.

 

Chtěl bych vás, stejně jako pan ministr požádat, o respektování všech opatření k zvládnutí pandemie. Jen naše zodpovědnost může pomoci.

 

Zároveň bych chtěl opět poděkovat rodičům žáků hlavně prvního, ale i druhého stupně, za jejich pomoc a trpělivost.

 

My se ve škole snažíme ze všech sil a jsem rád a děkuji za všechna slova povzbuzení a ocenění, že alespoň ve škole jsou věci lepší než na jaře, myslím tím tedy distanční výuku.

 

Dnes netušíme, jak bude situace vypadat 2. listopadu 2020 a kdo se ve škole vlastně sejde. Informace ale samozřejmě včas najdete zde a v elektronické žákovské knížce.

 

Opatrujte se.

 

Pavel Koc, ředitel školy

 

 

Stáhnout soubor

    leták pro 1. stupěňleták pro 2. stupěň

Další Aktuality

Konzultační odpoledne

Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Nabídka volného místa – hledáme češtináře/češtinářku

Aktuální informace Policie ČR

Seznam dětí pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 – 11.MŠ Na Ryšavce

Seznam dětí pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 – 5.MŠ Fügnerovo nám.