Podzimní prázdniny

Dobrý den všem,

v příštím týdnu nás čekají prodloužené podzimní prázdniny.

Tradičně vám všem chci popřát, abyste si je užili s rodinou a odpočali si od školy. Budou to prázdniny zvláštní, jako je vše v této době.

Příští týden tedy nebudeme vyučovat, nemůže být v provozu ani školní družina a jídelna. Pokračuje dál péče o děti rodičů zaměstnaných v IZS a dalších krizových pozicích, dál vaříme pro písecké seniory. Otevřené zůstávají i naše mateřské školy.

Stejně jako pana ministra školství mě mrzí, že vláda neudělala včas dostatečná opatření a omezení musí být tolik.

Chtěl bych vás, stejně jako pan ministr požádat, o respektování všech opatření k zvládnutí pandemie. Jen naše zodpovědnost může pomoci.

Zároveň bych chtěl opět poděkovat rodičům žáků hlavně prvního, ale i druhého stupně, za jejich pomoc a trpělivost.

My se ve škole snažíme ze všech sil a jsem rád a děkuji za všechna slova povzbuzení a ocenění, že alespoň ve škole jsou věci lepší než na jaře, myslím tím tedy distanční výuku.

Dnes netušíme, jak bude situace vypadat 2. listopadu 2020 a kdo se ve škole vlastně sejde. Informace ale samozřejmě včas najdete zde a v elektronické žákovské knížce.

Opatrujte se.

Pavel Koc, ředitel školy