Pohádka pro děti v karanténě

Milí rodiče,

myslím v této složité situaci na Vás a na Vaše děti. Vím, že to máte nyní velmi těžké a doufám, že to nebude přespříliš dlouho trvat a znovu se budeme moci ve školce Vašim dětem plně věnovat.

Pokud by se Vám hodilo, zde je odkaz na  pohádku pro malé děti, jak jim vysvětlit, že musí být doma :https://pohadkovavychova.cz/tag/vychovne-pohadky/.

Všechny Vás zdravím, vyřiďte prosím, dětem, mé srdečné pozdravy. Musím se přiznat, že se mi po každém jednotlivém dítěti už  moc stýská a těším se, až se zase sejdeme.

Lenka Kučerová